گزارش غضنفری و معاونانش به روحانی

۱۳۹۲/۰۴/۰۱     |       rouhani.ir     |     تهران

گزارش غضنفری از آخرین وضعیت بخش های صنعت، معدن و تجارت به روحانی

مهدی غضنفری به همراه معاونان خود با حضور در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با دکتر حسن روحانی دیدار و گفت و گو کرد.

وی پس از این دیدار در گفت و گو با خبرنگاران تصریح کرد: گزارشی منسجم در سه حوزه صنعت، معدن و تجارت ازجمله آخرین وضعیت راهبردی از واردات و صادرات ، تامین و ذخیره سازی کالاهای اساسی و تجارت خارجی به رییس جمهوری منتخب ارائه شد.

وی با آرزوی موفقیت برای دکتر روحانی و دولت آینده، یادآور شد: رییس جمهوری منتخب نسبت به تامین و ذخیره سازی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم بسیار حساس است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد که در این دیدار موضوعاتی از جمله نحوه تحویل ذخایر موجود به دولت آینده، علت تغییر قیمت ها، سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و نیاز ارزی برای تامین کالاها مورد بررسی قرار گرفت.

غضنفری تصریح کرد: تا ابتدای مهرماه ۹۲ تلاش داریم تمامی خریدهای مورد نیاز کشور تا پایان سال را انجام دهیم تا دولت آینده در ابتدای کار خود دغدغه ای در این باره نداشته باشد.

وی این جلسه را صمیمی خواند و گفت که کارگروه مشترکی با حضور نمایندگان اقتصادی دکتر روحانی مسایل باقیمانده از جمله تنظیم بازار، قیمت کالاها و نمایشگاه ها را بررسی می کنند.

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها