دیدار با مراجع و علمای قم

۱۳۹۲/۰۴/۱۳     |       rouhani.ir     |     قم

حسن روحانی: با صبر، حوصله و استقامت مردم از مشکلات عبور می‌کنیم

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب صبح امروز وارد شهر قم شد و در بدو ورود، مرقد مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها را زیارت کرد و در مراسم غبار روبی مرقد مطهر ایشان شرکت کرد.

رئیس جمهور منتخب سپس به دیدار مراجع و علما قم رفت.

وی در دیدار با آیت‌الله شبیری زنجانی اظهار کرد: دولت یازدهم نیازمند حمایت مردم، رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید، علما و حوزه های علمیه است.

وی افزود: اگرچه شرایط سختی است اما ان‌شاءالله همان‌طوری که انتخابات با عنایت الهی با موفقیت برگزار و شبهات رفع شد و نتیجه آن برای انقلاب، کشور و مردم شیرین و عزت‌بخش بود، بتوانیم بر مشکلات فایق شویم.

وی تصریح کرد: به فضل الهی و حمایت مردم، مقام معظم رهبری، مراجع محترم، علما و حوزه های علمیه برای چیره شدن بر مشکلات کشور امیدوار هستیم.

رییس‌جمهور منتخب در دیدار با آیت‌الله سبحانی گفت: برای حل مشکلات سخت و پیچیده فراروی کشور به حمایت مردم، مقام معظم رهبری، مراجع محترم، علما و حوزه‌های علمیه نیازمند هستیم.

وی هم‌چنین در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی، خواستار حمایت مردم، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، علما و حوزه‌های علمیه از دولت یازدهم شد تا بتواند با عقلانیت، تدبیر و حوصله برنامه‌های خود را پیش ببرد و برای حل مشکلات کشور تلاش کند.

وی گفت: دولت یازدهم مصمم است ارتباط منظمی با حوزه‌ها به ویژه حوزه علمیه قم و مراجع عظام داشته باشد و از نظرات و حمایت آن‌ها بهره‌مند شود.

رییس‌جمهور منتخب افزود: دولت یازدهم در سخت‌ترین شرایط کار اجرایی را تحویل ‌می‌گیرد و براین اساس باید به این دولت کمک کرد.

وی با دیدار با آیت‌الله صافی گلپایگانی نیز گفت: دولت یازدهم برای تحقق برنامه‌ها و اهداف خود و عبور از مشکلات و شرایط سخت کشور، نیازمند حمایت مردم، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید و حوزه‌های علمیه و علماست.

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم امید در دل‌های مردم گسترش یابد، نسل جوان به قرآن و معارف دینی بیش از پیش علاقه‌مند و وحدت میان مسلمانان جهان تقویت شود.

روحانی در دیدار با آیت‌الله موسوی اردبیلی نیز گفت: امیدواریم دولت یازدهم بتواند با ارتباط خوب با مراجع تقلید و حوزه‌های علمیه و علما برای حل وفصل مشکلات داخلی و خارجی کشور تلاش و اقدام کند.

وی هم‌چنین در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی، گفت که برگزاری موفق انتخابات اخیر ریاست جمهوری توانست تلخی‌هایی را که در کشور وجود داشت از بین ببرد و مردم امروز شادمان و برای حل مشکلات امیدوار هستند.

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها