همزمان با اولین روز از سال نو در مناطق عملیاتی دفاع مقدس

۱۳۹۲/۰۱/۰۲     |       آفتاب نیوز     |     استان خوزستان

دکتر حسن روحانی در ادامه سفر خود به استان خوزستان به جمع کاروان راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس پیوست

دکتر حسن روحانی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در سفری به استان خوزستان همگام با کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید کرد.

دکتر حسن روحانی همزمان با اولین روز از سال نو در میان استقبال نمایندگان برخی از طوایف عرب استان خوزستان وارد اهواز شد و سپس در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور پیدا کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری امروز طی حضور در منطقه عملیاتی شلمچه و بازدید آثار دفاع مقدس، به دیدار و گفتگو با مردم حاضر در این منطقه پرداخت.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای امنیت ملی بعد از بازدید شلمچه با حضور در موزه مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر از نمادهای دوران دفاع مقدس در این موزه نیز دیدن کرد و سپس راهی مسجد جامع خرمشهر شد.

گفتنی است با توجه به اینکه دکتر حسن روحانی در دوران جنگ تحمیلی مسؤولیت های خطیری داشته اند حضور ایشان در موزه مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر مورد استقبال افراد حاضر در این موزه قرار گرفت. دکتر روحانی نیز با حضور در میان آنها به گفتگو با این افراد پرداخت.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع همچنین با حضور در مسجد جامع خرمشهر، ضمن اقامه نماز ظهر در این مسجد، از نمایشگاه عکس آثار دفاع مقدس این مسجد نیز بازدید کرد.

دکتر حسن روحانی همچنین از منطقه عملیاتی طلاییه 1و 2 و یادمان های شهدای این مناطق بازدید کرد.
ایشان در سفر خود به شهرستان سوسنگرد با حضوردر مسجد صاحب الزمان با برخی از سران عشایر، نمایندگان قبایل و مردم غیور این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از دیدار با سران عشایر و مردم سوسنگرد و همچنین ایراد سخنرانی در جمع آنان، در نماز جمعه شهرستان هویزه نیز حضور پیدا کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بعد از پایان نماز جمعه به ایراد سخنرانی در خصوص مسائل مختلف کشور پرداخت.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای امنیت ملی در ادامه بازدید خود از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس ضمن حضور در مزار شهدای هویزه به قرائت فاتحه پرداخت. وی همچنین بر سر مزار شهید علم الهدی، شهید قدوسی و سایر شهدا حضور یافت و به مقام شامخ آنها ادای احترام نمود.

وی بعد از پایان حضور خود در شهرستان سوسنگرد و هویزه برای بازدید یادمان شهدای دهلاویه وارد این منطقه شد.

همکار شهید چمران در کمیسیون دفاع اولین دوره مجلس شورای اسلامی، در بدو ورود به دهلاویه ضمن حضور در مشهد (یادمان) شهید چمران از نمایشگاه نمادهای دوران دفاع مقدس و همچنین یادمان شهدای هوانیروز و توانمندی های آن در جنگ تحمیلی بازدید کرد و به بیان خاطراتی از رشادت ها و فداکاری های آن شهید پرداخت.

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها