ورود رییس جمهور به اهواز و استقبال مردمی

۱۳۹۲/۱۰/۲۴     |       rouhani.ir     |     اهواز

رییس جمهور در فرودگاه اهواز:
خوزستان، استان مقاومت و شهادت است

رییس‌جمهور به منظور انجام سفری سه روزه به استان خوزستان با استقبال نماینده ولی فقیه، استاندار و جمعی از مقامات استانی، وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد.

رییس جمهور در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی اهواز گفت: دیدار با مردم استان‌های مختلف کشور یکی از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است تا نظرات و مطالبات مردم را از نزدیک و رو در رو بشنود و دولت این را جزء وظایف خود می‌داند.

دکتر روحانی، خوزستان را استان مقاومت با مردمی دلیر دانست که هشت سال در برابر حمله ظالمانه و اشغالگری دشمن ایستادگی و مقاومت کردند و با ایثار و فداکاری خود در کنار رزمندگان اسلام، توانستند سرزمین خود را پس بگیرند.

رییس جمهور خاطر نشان کرد: طبیعی است که دیدار از این استان مقاومت و شهادت و مردم بزرگوار و غیور و عشایر عرب، لر، بختیاری و سایر اقشار آن برای ما بسیار مغتنم است.

دکتر روحانی درخصوص برنامه‌های خود در این سفر سه روزه نیز گفت: به خاطر کمبود وقت دیدار مردمی عمدتاً با مردم اهواز، خرمشهر و آبادان خواهد بود و برنامه‌های دیگری هم از جمله دیدار با فرهیختگان، فرهنگیان، نخبگان، علما و طلاب و خانواده‌های معظم شهدا انجام خواهد شد.

رئیس جمهور پس از خروج از فرودگاه و تا مسیر مصلی امام با استقبال پرشور مردم روبرو شد.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها