ورود کاروان تدبیر و امید به استان سیستان و بلوچستان

۱۳۹۳/۰۱/۲۶     |       rouhani.ir     |     زاهدان

کاروان تدبیر و امید وارد استان سیستان و بلوچستان شد

رییس جمهوری صبح امروز (سه‌شنبه) به منظور انجام سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به استان سیستان و بلوچستان از سوی استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مقامات ارشد محلی در استان مورد استقبال قرار گرفت.

رییس جمهوری در مراسم استقبال مقامات استان هرمزگان از کاروان تدبیر و امید، پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، از یگان تشریفات مستقر در فرودگاه زاهدان سان دید.

دکتر روحانی قرار است در این سفر علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان سیستان و بلوچستان در زاهدان، با علما و روحانیون، ایثارگران و نخبگان این استان نیز دیدار کند.

دیدار عمومی با مردم غیور شهرستان های زابل و چابهار، بازدید از طرح توسعه اسکله شهید بهشتی و شرکت درجلسه شورای اداری استان سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه‌های رییس جمهوری در این سفر خواهد بود.

دکتر روحانی همچنین قرار است در جریان سومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید در جلسه توسعه و سرمایه گذاری در استان سیستان و بلوچستان نیز حضور یابد.


رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه بین المللی زاهدان:
دولت تدبیر و امید برنامه های متعددی برای عمران و آبادانی سیستان و بلوچستان دارد

رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه بین المللی زاهدان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید برنامه های متعددی برای عمران و آبادانی استان سیستان و بلوچستان در نظر دارد گفت: تلاش دولت و مسئولان، راهنمایی و هدایت این استان به سمتی است که شایسته مردم سیستان و بلوچستان باشد .

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تصریح کرد: خدا را سپاسگزارم که در اولین روزهای سال جدید توفیق داد میهمان مردم عزیز غیور و مرزداران شریف این استان باشیم.

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه استان سیستان و بلوچستان از لحاظ استراتژیک اهمیت زیادی برای کشور دارد، گفت: مردمان این استان در طول تاریخ حافظان مرزهای شرقی کشور بوده اند.

دکتر روحانی با اشاره به برنامه های خود در سفر دو روزه به استان سیستان و بلوچستان و دیدار عمومی با مردم شهرستان های زاهدان، زابل و چابهار گفت: در جریان این سخنرانی ها طرح ها و برنامه های دولت برای عمران و آبادانی این استان به اطلاع مردم شریف خواهد رسید.

رییس جمهوری خاطر نشان کرد: استان سیستان و بلوچستان با طرح هایی که دولت برای آن در نظر گرفته تا پایان این دولت چهره ای متفاوت پیدا خواهد کرد.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها