آغاز چهارمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

۱۳۹۳/۰۲/۱۷     |       rouhani.ir     |     ایلام

رییس جمهوری وارد فرودگاه ایلام شد

رییس جمهوری صبح امروز (چهارشنبه) با ورود به استان ایلام چهارمین سفر استانی دولت تدبیر و امید را آغاز کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه ایلام از سوی استاندار و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و دیگر مقامات و مسئولین ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

در مراسم استقبال رسمی از رییس جمهوری پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، دکتر روحانی از یگان تشریفات مستقر در فرودگاه ایلام سان دید.

رییس جمهوری قرار است تا ساعتی دیگر در اجتماع مردم این استان در ورزشگاه تختی ایلام سخنرانی کند.


رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه شهدای ایلام:
مردم ایلام در طول تاریخ همواره مدافعان خوبی از مرزهای کشور بودند

رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه شهدای ایلام، به تشریح برنامه‌های سفر یک روزه کاروان تدبیر و امید به استان ایلام پرداخت.

حجت الاسلام دکتر حسن روحانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم غیور و سرافراز استان ایلام گفت: مردم ایلام در طول تاریخ همواره مدافعان خوب مرزهای کشور بوده اند و به ویژه در دوران دفاع مقدس دلاورمردان این استان با ایستادگی در برابرتجاوزهای ددمنشانه دشمنان لحظه ای صحنه را ترک نکرده و دشمن را وادار به عقب‌نشینی و شکست کردند.

رییس جمهوری تصریح کرد: در جریان سفر به استان ایلام علاوه بر شنیدن سخنان مردم از زبان نخبگان و فرهیختگان این استان، نسبت به برنامه های توسعه ای مد نظر در بخش های گوناگون از جمله کشاورزی و صنعت، برای استان ایلام اقدام و برنامه ریزی خواهد شد.

دکتر روحانی افزود: امیدوارم این سفر منشأ خیر و برکت و سرآغازی برای توسعه و تحول ایلام عزیز باشد و مردم شاهد تحولات مثبت در زندگی خود و بهبود آن باشند.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها