پنجمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

۱۳۹۳/۰۳/۲۸     |       rouhani.ir     |     لرستان

پنجمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

رییس جمهوری صبح چهار‌شنبه به منظور انجام سفری دو روزه به استان لرستان، وارد فرودگاه خرم آباد شد.

دکتر حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه خرم آباد، از سوی استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد و دیگر مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

در مراسم استقبال رسمی از کاروان تدبیر و امید، پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی، رییس جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه خرم آباد سان دید.

رییس جمهوری در این سفر علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان لرستان، قرار است با اقشار مختلف از جمله ایثارگران، نخبگان، برگزیدگان، عشایر و روستائیان استان دیدار کند.

نشست شورای توسعه و برنامه ریزی استان لرستان از دیگر برنامه های رییس جمهوری است که به منظور بررسی مشکلات استان به ریاست دکتر روحانی تشکیل خواهد شد.

بازدید از دو بخش پتروشیمی خرم آباد و کارخانه شیرپگاه از جمله برنامه های دکتر روحانی در این سفر است.


رییس جمهوری در فرودگاه خرم آباد:
دولت برای توسعه استان لرستان برنامه های مهمی در دست اقدام دارد

دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در بدو ورود به فرودگاه خرم آباد و در گفتگو با خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان لرستان و در جمع مردم دلاور و غیور و ایثارگر این استان اظهار داشت: این استان با مشکلاتی نظیر بیکاری و مهار آب های روان مواجه است که در این خصوص دولت، طرح ها و برنامه هایی در دست اقدام دارد که در این سفر به اطلاع مردم خواهد رسید.

رییس جمهوری با اشاره به حضور در جمع ایثارگران، فرهیختگان، منتخبین، عشایر و روستاییان استان گفت: پیش از این سفر، تصمیمات مهمی در جلسات با وزرا و مسئولان در خصوص راهکارهای توسعه همه جانبه لرستان اتخاذ شده و امیدواریم در آینده شاهد بهبود شرایط و تامین رفاه بیشتر برای مردم باشیم.

دکتر روحانی در پایان به مقام شامخ شهدا و همه ایثارگران و آزادگان و دلاوران استان لرستان در ۸ سال دفاع مقدس درود فرستاد.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها