ششمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

۱۳۹۳/۰۵/۱۵     |       rouhani.ir     |     شهرکرد

رییس جمهوری به همراه کاروان تدبیر و امید صبح چهارشنبه به منظور انجام سفری دو روزه به استان چهارمحال و بختیاری وارد فرودگاه شهرکرد شد.

دکتر حسن روحانی در فرودگاه شهرکرد مورد استقبال استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد و دیگر مقامات ارشد محلی قرار گرفت.

در مراسم استقبال رسمی از کاروان تدییر و امید، پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی، رییس جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.

رییس جمهوری در این سفر علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان چهارمحال و بختیاری، قرار است با اقشار مختلف از جمله ایثارگران، نخبگان، برگزیدگان، عشایر و روستاییان استان دیدار کند.

شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان چهارمحال و بختیاری و بازدید از مجتمع فولاد شهرکرد از دیگر برنامه های رییس جمهوری در این سفر دو روزه است.


رییس‌ جمهوری در فرودگاه شهرکرد خبرداد؛
اهتمام ویژه دولت برای توسعه و تحول مثبت در استان چهارمحال و بختیاری

رییس جمهوری روز چهارشنبه هنگام ورود به استان چهارمحال و بختیاری با اظهار امیدواری از اینکه ششمین سفر استانی دولت تدبیر و امید به این استان توأم با خیر و برکت باشد، تصریح کرد: دولت برای توسعه و ایجاد تحول مثبت در استان چهارمحال و بختیاری اهتمام ویژه دارد و در این راستا تصمیماتی را اتخاذ و اجرایی خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در فرودگاه شهرکرد، درباره برنامه‌ها و اهداف این سفر به خبرنگاران گفت: در آستانه اولین سالگرد شروع به کار دولت تدبیر و امید، به استان دلاورپرور و قهرمان چهارمحال و بختیاری سفر کردیم تا با مردم و عشایر بزرگوار و غیور استان از نزدیک دیدار کرده و مطالبات و نیازهای استان را پیگیری کنیم.

دکتر روحانی افزود: در جریان این سفر طرح‌هایی را که در سه سال آینده برای این دولت امکان اجرای کامل و یا تکمیل بخش مهمی از آنها وجود دارد، به مردم اعلام و با مسئولان در میان خواهیم گذاشت.

رییس جمهوری اظهار داشت: در این سفر همچنین با فرهیختگان، علما، برگزیدگان، ایثارگران، عشایر، روستائیان و دست‌اندرکاران فعال در بخش توسعه و سرمایه‌گذاری دیدار کرده و در عرصه‌های خاص هم نظرات و دیدگاه‌های صاحبنظران را دریافت کرده و آنها را در حد امکان پیگیری خواهیم کرد.

استقبال گرم و صمیمی مردم چهار محال و بختیاری از دکتر روحانی

دکتر روحانی در مسیر فرودگاه تا ورزشگاه انقلاب شهرکرد، مورد استقبال گرم و پرشور مردم این استان قرار گرفت.

ازدحام حضور مردم به حدی است که حرکت خودروی حامل رییس جمهوری در بخش هایی از مسیر منتهی به محل سخنرانی و دیدار عمومی به کندی انجام می گیرد.

مردم با در دست داشتن شاخه های گل و با سر دادن شعار و صلوات مقدم رییس جمهور را به استان خود گرامیداشته و در قسمتی از مسیر استقبال نیز عشایر استان با لباس محلی، خودروی حامل رییس جمهوری را تا محل سخنرانی همراهی می‌کنند.

دکتر روحانی تا دقایقی دیگر در اجتماع مردم این استان سخنرانی می‌کند.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها