در آستانه میلاد امام رضا(ع)؛ رییس جمهوری وارد مشهد مقدس شد

۱۳۹۳/۰۶/۱۵     |       rouhani.ir     |     مشهد

استقبال باشکوه مشهدی‌ها از کاروان تدبیر و امید

در آستانه خجسته میلاد هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت؛
رییس جمهوری وارد مشهد مقدس شد

در آستانه خجسته میلاد هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، هشتمین سفر کاروان تدبیر و امید با ورود حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به مشهد مقدس، آغاز شد.

در مراسم استقبال از رییس جمهوری در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، امام جمعه و استاندار و جمعی از مقامهای محلی این استان حضور داشتند.

رییس جمهوری را در این سفر، عمده وزیران کابینه یازدهم همراهی می کنند.

دکتر روحانی در فرودگاه مشهد، جزئیات برنامه هشتمین سفر کاروان تدبیر و امید را به استان خراسان رضوی که با میلاد هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت نیز همزمان شده است، تشریح کرد.

رییس جمهوری در جمع خبرنگاران، با ابراز خرسندی از حضورش در استان خراسان رضوی در شب میلاد با سعادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا(ع) گفت: برای دولت باعث افتخار است که تا جایی که امکان دارد برای رفع نیازهای کشور بویژه نیازهای مردم استان خراسان به عنوان استان قهرمان پرور ، رهبر پرور و ادب پرور بکوشد.

دکتر روحانی با اشاره به حضور سالانه میلیونها ایرانی و دوستداران خاندان عصمت و طهارت در مشهد مقدس و میهمان نوازی خوب مردم این استان و شهر مشهد، افزود: این سرزمین قبله گاه دل عاشقان خاندان رسالت است و دولت موظف است برای حل مشکلات شهر مشهد تلاش کند.

رییس جمهوری گفت که طی این سفر طرح ها و اقداماتی را که دولت برای این استان در نظر دارد، تشریح و به وعده هایش برای اجرای این طرح ها، عمل خواهد کرد.

 

استقبال باشکوه مشهدی‌ها از کاروان تدبیر و امید

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در مسیر فرودگاه شهید هاشمی نژاد تا حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مورد استقبال باشکوه و گسترده هم وطنان مشهدی قرار گرفت.

خودروی حامل رییس جمهوری و هیات همراه طی مسیر فرودگاه تا حرم مطهر بارها و بارها به دلیل ازدحام جمعیت، متوقف شد.
در مسیر حرکت دکتر روحانی و اعضای هیات دولت، مردم با در دست داشتن پلاكاردهایی به رییس جمهوری خوشامد گفته و وی و هیات همراه را مورد استقبال قرار دادند.

رییس جمهوری تا لحظاتی دیگر در اجتماع بزرگ مردم استان خراسان رضوی، سخنرانی می کند.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها