آغاز نهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

۱۳۹۳/۰۷/۳۰     |       rouhani.ir     |     زنجان

رییس جمهوری وارد زنجان شد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در ادامه سفرهای خود به استانهای کشور، روز چهارشنبه با استقبال استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و دیگر مقامات ارشد محلی استان زنجان، وارد این استان شد.

در مراسم استقبال رسمی از کاروان تدبیر و امید، پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی، رییس جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه زنجان سان دید.

دکتر روحانی رییس جمهوری در این سفر که نهمین سفر کاروان تدبیر و امید به استانهای کشور است، علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان زنجان، قرار است با اقشار مختلف از جمله ایثارگران، نخبگان و برگزیدگان استان دیدار و گفت و گو کند.

شرکت در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان زنجان از دیگر برنامه های رییس جمهوری است.

دکتر روحانی قرار است تا ساعاتی دیگر در اجتماع مردم این استان در زنجان سخنرانی کند.


رییس جمهوری در جمع خبرنگاران در فرودگاه زنجان:
طرح های دولت یازدهم در استان زنجان در این سفر بررسی می‌شود

رییس جمهوری روز چهارشنبه در فرودگاه زنجان و در گفت وگویی با خبرنگاران تصریح کرد که در این سفر طرح هایی را كه قرار است در مدت فعالیت این دولت در استان اجرایی شود، با مسئولان استانی در میان خواهد گذاشت.

حجت الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی گفت: در این سفر ضمن بهره مندی از نقطه نظرات مردم و مسئولان محلی، پیشرفت كارها را در ماه هایی که از فعالیت این دولت می گذرد، مرور خواهیم كرد.

رییس جمهوری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینكه مردم عزیز و بزرگوار زنجان به عنوان عاشقان مكتب ولایت به ویژه حضرت اباعبدالله الحسین و مراسم عزاداری با شكوه آنها همواره مورد تجلیل ملت ایران هستند، اظهارداشت: همچنین بسیار خوشحالم كه این سفر به استان زنجان در آستانه فرارسیدن ماه مبارك محرم انجام می شود و عطر حسینی امسال ابتدا از این استان به مشام ما می رسد.

دكتر روحانی تصریح كرد: امیدوارم ملت ایران در سایه ولایت و تحت نظر ائمه(ع) اطهار به راه استقلال و توسعه خود ادامه دهند و همه بزرگان و مردانی كه برای استقرار و تعالی انقلاب و اجرای برنامه های نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش كرده اند از جمله حضرت آیت الله مهدوی کنی از سرداران بزرگ این صحنه كه دیروز به دیار حق شتافت و دیگر بزرگانی كه از دنیا رفته و یا شهید شده اند مشمول رحمت خداوند باشند.


در مسیر فرودگاه تا ورزشگاه كارگران زنجان انجام شد؛
استقبال گسترده زنجانی ها از رییس جمهوری

اقشار مختلف مردم استان زنجان در آستانه ماه محرم با حضور گسترده در مسیر حرکت خودروی رییس‌ جمهور و هیات همراه، با شور و اشتیاق گسترده ای که ریشه در مکتب حسینی و شور و شعور حسینی مردم استان دارد از رییس‌ جمهوری محبوب خود به گرمی استقبال کردند.

مردم زنجان اعم از جوانان و نوجوانان و زنان و مردان با حضور خودجوش در خیابان‌های شهر خود به رغم هوای نسبتاً سرد پاییزی رسم میهمان‌نوازی را به خوبی به جا آورده و صحنه‌های زیبایی را از عشق و ارادت خود به اهداف و آرمان‌های دولت تدبیر و امید به نمایش گذاشتند.

جوانان و نوجوانان که عمدتاً روبان‌های بنفش و تصاویری از دکتر روحانی و مقام معظم رهبری در دست داشتند، با حضور پرشور خود بر حمایت، اعتماد و امید به شعارهای دکتر روحانی تأکید کردند.

از دیگر صحنه‌های جالب مراسم استقبال حضور زنان زنجانی در این مراسم بود در حالی که کودکان خود را در آغوش داشتند به مسیرهای استقبال آمده و با مشاهده رییس‌ جمهور و با ابراز احساسات خود، صحنه‌های زیبا و لبریز از عشق و مهربانی را در قاب دوربین‌ها به ثبت رساندند.

همچنین شماری از مردم روستاهای اطراف شهر زنجان از اول صبح خود را به اطراف فرودگاه رسانده و با در دست داشتن پارچه‌نوشته‌ها و با زبان محلی و صمیمی خود به رییس‌ جمهور خوش‌آمد گفتند.

حضور گسترده مردم زنجان در خیابان‌های شهر خود برای استقبال از دکتر روحانی در حالی است که هزاران نفر با حضور در ورزشگاه کارگران زنجان در انتظار استقبال از رییس‌ جمهور محبوب خود هستند.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها