دیدار مادر شهید حاج حسین خرازی

۱۳۹۳/۰۹/۲۲     |       rouhani.ir     |     شرکت صنایع شیر ایران

رییس جمهوری در دیدار مادر شهید حاج حسین خرازی:
شهید خرازی فرمانده‌ای بسیار توانمند و شجاع بود

رییس جمهوری در دیدار با مادر شهید حاج حسین خرازی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کشور و انقلاب با ایثار خانواده معظم شهدا حفظ شده است، از شهید خرازی به عنوان فرمانده ای "بسیار توانمند و شجاع " یاد کرد و گفت: در هر محور عملیاتی که لشکر امام حسین(ع ) و شهید خرازی حضور داشت ما به پیروزی در آن عملیات مطمئن بودیم.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار که همزمان با اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) انجام شد، اظهارداشت: شهید خرازی فرمانده ای بسیار توانمند بود و آشنایی ام با این شهید بزرگوار از همان اوایل جنگ بود و در عملیات های طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس در کنار هم بودیم.

رییس جمهوری افزود: این شهید بزرگوار در محور طلاییه جانباز شد اما با همان روحیه و قدرت معنوی بالا لشکر را هدایت می کرد تا اینکه درعملیات والفجر ۸ به درجه والای شهادت نائل آمدند.

دکتر روحانی خطاب به خانم "طیبه تابش" مادر شهید خرازی که از ایشان می خواست تا بیش از پیش مشکلات مردم را برطرف کند، گفت: عبور از مشکلات و موانع تنها با همیاری و همکاری مردم و دعای خیر خانواده معظم شهدا و حمایت ها و پشتیبانی ها آنان امکان پذیر است و دولت در این مسیر تمام تلاش خود را بکار گرفته است و ما را دعا کنید تا خادم این ملت باشیم.

رییس جمهوری افزود: ما به همه رزمندگان و شهدا افتخار می کنیم و تلاش داریم تا نیازهای جامعه را برطرف کنیم.

در این دیدار مادر شهید خرازی، یک جلد قرآن کریم و کتاب خاطرات این شهید بزرگوار را به رییس جمهوری هدیه داد.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها