یازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

۱۳۹۳/۱۰/۰۳     |       rouhani.ir     |     بیرجند

دکتر روحانی وارد استان خراسان جنوبی شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای خود به استان‌های کشور، صبح چهارشنبه با استقبال استاندار خراسان جنوبی و امام جمعه و نماینده ولی فقیه در این استان، وارد فرودگاه بیرجند شد.

در مراسم استقبال رسمی از کاروان تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران رییس‌ جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.

همچنین در مراسم استقبال از دکتر روحانی فرزند شهید مهدی صادقی که توسط گروهک تروریستی ریگی به شهادت رسید، به نمایندگی از خانواده شهدا ضمن اهداء گل به رییس جمهوری خوش‌آمد گفت.

دکتر روحانی در یازدهمین سفر کاروان تدبیر و امید به استان‌های کشور علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان خراسان جنوبی قرار است با روحانیون، جامعه ایثارگران و برگزیدگان استان دیدار می کند.

رییس‌ جمهوری را در این سفر دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، حسین فریدون دستیار ارشد رییس‌ جمهوری، معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران و بنیاد شهید، دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون رییس‌ جمهوری در امور مجلس، مشاور فرهنگی، مشاور رسانه‌ای رییس‌ جمهوری و... همراهی می کنند.

رییس جمهوری در فرودگاه بیرجند:
دستاوردهای این سفر منشاء توسعه و تحولات مثبتی در استان خراسان جنوبی خواهد شد

رییس جمهوری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در فرودگاه بیرجند تصریح کرد که سفر کاروان تدبیر و امید به استان خراسان جنوبی و تصمیماتی که در جریان این سفر اتخاذ می شود، منشاء توسعه و تحولات مثبتی در این استان مرزی کشور خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع‌الاول گفت: بسیار خوشحالم که فرصتی بوجود آمده تا از شهر زیبا و تاریخی بیرجند دیدار داشته و از نزدیک با مردم سختکوش استان خراسان جنوبی صحبت کنم.

رییس جمهوری با اشاره به جلسات متعدد در تهران به منظور بررسی طرح‌های دولت برای پیشرفت استان خراسان جنوبی گفت: در این سفر در دیدار با مردم، نخبگان، علما و مسئولان اداری به بحث و مشورت برای انجام طرح‌های این استان خواهیم پرداخت و تردیدی ندارم که دستاوردهای این سفر منشاء توسعه و تحولات مثبتی در این استان مرزی خواهد بود.


استقبال پرشور و صمیمی مردم استان خراسان جنوبی از رییس جمهوری

رییس دولت یازدهم در یازدهمین سفر کاروان تدبیر و امید و در اولین روز از ماه مبارک ربیع‌الاول مورد استقبال گرم و خاطره‌انگیز مردم استان خراسان جنوبی قرار گرفت.

امروز اقشار مختلف مردم استان خراسان جنوبی و بیرجند اعم از زن و مرد، پیر و جوان و شیعه و سنی با شور و اشتیاق زاید الوصفی خود را به خیابان ها و مسیر حرکت کاروان دولت تدبیر و امید رسانده و مقدم رییس جمهوری را با حضور گرم و صمیمی خود گرامی داشتند.

همزمانی سفر رییس جمهوری با آغاز ماه ربیع‌الاول، سرور و خوشحالی خاصی را در فضای شهر بیرجند و در بین مردم بوجود آورده و مردم استان این تقارن را مایه خیر و برکت دانسته و هر کدام به گونه‌ای خود را در میان ازدحام جمعیت استقبال‌کننده به خودروی حامل رییس‌ جمهوری رسانده و ضمن خیرمقدم به دکتر روحانی فرا رسیدن ماه ربیع‌الاول را به وی تبریک می‌گویند.

امروز شیعه و سنی و قشرهای مختلف مردم استان با لباس‌های محلی و سنتی و با یکرنگی و صمیمیت به استقبال رییس‌ جمهور خود آمده و هوای خطه کویری بیرجند، هوای همدلی، وحدت و امید و آینده‌ای درخشان برای اعتلای خراسان جنوبی است.

مردم ساعت‌ها قبل از زمان تعیین شده در مسیر حرکت رییس‌ جمهور به سمت ورزشگاه آزادی حضور یافته و دکتر روحانی را بلافاصله پس از خروج از فرودگاه در حلقه گرم و صمیمی خود قرار داده و در قالب واژه‌های ساده و صمیمی بویژه واژه محلی «قدم ور چشم» عشق و ارادت خالصانه خود را به رییس‌ جمهوری و دولت تدبیر و امید ابراز کردند.

در مراسم استقبال از رییس‌ جمهوری جوانان و دانشجویان استان در قالب ستادهای خودجوش تصاویری از مقام معظم رهبری و دکتر روحانی را به همراه پارچه نوشته‌های بنفشی که روی آن جمله رییس‌ جمهور خوش‌آمدید،نوشته شده را بین مردم توزیع می‌کنند و با شور و اشتیاق ضمن پخش نقل و شیرینی و با سر دادن شعارهای انقلابی و حماسی بر حمایت خود از دولت تدبیر و امید تأکید می‌کنند.

همزمان هزاران نفر از مردم استان نیز که به رسم میهمان‌نوازی از اوایل صبح امروز در ورزشگاه آزادی بیرجند حضور یافته بودند، با مشاهده رییس‌ جمهور و با سر دادن شعار «دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدی» و «صل علی محمد یاور رهبر آمد» از رییس‌ جمهوری استقبال کردند.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها