دوازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

۱۳۹۳/۱۰/۲۳     |       rouhani.ir     |     بوشهر

آغاز دوازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید
دکتر روحانی وارد بوشهر شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای خود به استان‌های کشور صبح سه‌شنبه با استقبال رسمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان بوشهر، استاندار و دیگر مقامات ارشد محلی این استان، وارد بوشهر شد.

در مراسم رسمی استقبال از کاروان تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.

همچنین فرزند یکی از شهدای استان بوشهر به نمایندگی از خانواده شهدای این استان با اهدای گل به رییس‌ جمهوری خوشامد گفت.

دکتر روحانی قرار است تا ساعاتی دیگر در اجتماع بزرگ مردم استان بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی، سخنرانی کند.
رییس‌ جمهوری در دوازدهمین سفر کاروان تدبیر و امید، علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان بوشهر، قرار است با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، روحانیون، خانواده شهدا و جامعه ایثارگران این استان دیدار کند.

دکتر روحانی را در این سفر دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، حسین فریدون دستیار ارشد رییس‌ جمهوری، معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید، دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت دینی و مذهبی، معاون رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون رییس جمهوری در امور مجلس، مشاور فرهنگی، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، مشاور رسانه‌ای رییس‌ جمهوری را همراهی می‌کنند.

 

رییس‌ جمهوری در فرودگاه بوشهر اعلام کرد:
نوید آینده‌ای بهتر برای استان بوشهر

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در فرودگاه شهر بوشهر با اشاره به توانمندی‌های استان بوشهر گفت که این استان امکانات و توانمندی‌های بسیاری خوبی دارد و در این سفر تصمیماتی برای توسعه و آینده بهتر استان اتخاذ و اعلام می‌شود.

رییس‌ جمهوری با ابراز خرسندی از حضور خود در استان بوشهر، گفت: در طول یکسال گذشته این دومین بار است که توفیق دیدار با مردم سرافراز و خوب این خطه را دارم.

رییس جمهوری ادامه داد: مردم استان بوشهر مردمی سرافراز، دلاور، آزاده و مرزبانان خوبی برای ایران اسلامی هستند و در دوران دفاع مقدس به خوبی از کشور دفاع کردند.

استقبال گرم مردم بوشهر از کاروان تدبیر و امید

رییس جمهوری در مسیر فرودگاه بوشهر تا ورزشگاه شهید بهشتی این شهر، مورد استقبال باشکوه و خودجوش مردم خون‌گرم استان بوشهر قرار گرفت.

در مسیر حرکت رییس‌ جمهوری و اعضای هیأت دولت، مردم با در دست داشتن تصاویری از مقام معظم رهبری و رییس دولت تدبیر و امید و پلاکاردها و پارچه‌نوشته‌هایی با شعارهای همچون «دسته گل محمدی به شهر ما خوش‌آمد و صلی علی محمد یاور رهبر آمد، رییس جمهور محبوب به پایتخت انرژی کشور خوش ‌آمدید، رییس جمهور محبوب مقدمتان گرامی»، شادمانی‌شان را از سفر رییس قوه مجریه به استان بوشهر ابراز می‌کنند.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها