پیام تسلیت رهبر انقلاب و مقامات کشوری به رئیس جمهوری

۱۳۹۳/۱۲/۲۹     |       rouhani.ir     |     پیام

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، آیت الله هاشمی رفسنجانی رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی، رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی یادگار امام، دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ایران، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر محمدرضا عارف معاون اول اسبق، در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت والده حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان را تسلیت گفتند.

متن پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب حجت‌الاسلام آقای روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

درگذشت مادر گرامی را به جنابعالی و دیگر بازماندگان آن مخدره‌ی مرحومه تسلیت می‌گویم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

سیّد علی خامنه‌ای
۲۹ اسفند ۱۳۹۳

 


 

متن پیام آیت الله هاشمی رفسنجانی رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام به این شرح است:

«انالله و انااليه راجعون»

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران درگذشت والده بزرگوارتان سرکار خانم مرحومه سکینه پیوندی موجب تالم و تاثر خاطر گردید.

مادر بزرگواری که دامان شریف شان پرورشگاه شخصیتی بزرگوار چون جنابعالی است و امیدواریم همزمانی مرگ شان با ایام شهادت سیده دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) موجب شفاعت اهل بیت از ايشان شود.

با تسلیت این مصیبت بزرگ به جنابعالی و خانواده های روحانی، فریدون و پیوندی، علو درجات آن فقیده سعیده و صبر و اجر بازماندگان را از درگاه احدیت خواستارم.

اکبر هاشمی رفسنجانی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

 


 

متن پیام دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی
رئیس جمهور محترم

درگذشت بانوی فاضله، والده مکرمه جنابعالی موجب تاسف و تاثر گردید.

اینجانب مصیبت وارده را که با ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مصادف گردید به حضور آن جناب و بستگان محترم تسلیت عرض کرده برای آن مرحومه رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت می کنم.

علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی

 


 

متن پیام آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به شرح ذیل است:
 
 بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
 
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

خبر درگذشت والده مکرمه حضرتعالی موجب تاثر اینجانب گردید. درگذشت این بانوی بزرگوار را به جنابعالی و خانواده و بازماندگان محترم آن مرحومه تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای برای آن فقیده سعیده غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.
 
صادق آملی لاریجانی
رئیس قوه قضاییه

 


 

متن پیام آیت الله یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری به شرح ذیل است:

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حسن روحانی دامت برکاته
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

درگذشت والده‌ مکرمه جنابعالی را تسلیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند متعال برای آن مرحومه، رحمت واسعه‌ی الهی و برای حضرت‌ عالی و بیت مکرم و سایر بازماندگان محترم صبر و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

محمد یزدی
رئیس مجلس خبرگان رهبری

 


 

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی، رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ایران بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری محترم و محبوب

درگذشت بانوی بزرگوار و با ایمان و پارسا، مادر گرانقدرتان را صمیمانه تسلیت عرض می کنم. می دانم که این ماتم بزرگ تابسوز است اما بندگان خوب خدا در برابر تقدیر حضرت حق تسلیم اند و شما بنده خوب خدایید.

از درگاه حضرت پروردگار برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسألت می کنم و امیدوارم که در آستانه ایام مبارک فاطمیه روان پاک آن عزیز با صدیقه طاهره فاطمه زهرا علیها السلام محشور باشد.
عمرتان دراز و ایام عزت مستدام باد

سید محمد خاتمی

 


 

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی، یادگار امام خمینی(س) به شرح زیر است:

بسمه تعالى
حضرت حجة الاسلام و المسلمین آقاى حاج شیخ حسن روحانى دامت برکاته

درگذشت والده ماجده تان که عمر خویش را در پارسایى سپرى کرد موجب تأثر گردید. بى شک وجود ارزشمند فرزند بزرگوارى چون شما براى ایشان از زمره باقیات صالحات خواهد بود. ضمن عرض تسلیت این ضایعه خدمت جنابعالى و خانواده گرامى به خصوص برادرم جناب آقاى حسین فریدون، از خداى سبحان براى ایشان علو درجات و براى جناب عالى و جمیع بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

سید حسن خمینی

 


 

آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در پیامی در گذشت والده مکرمه حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی را به وی تسلیت گفت. همچنین برای ان مرحومه از درگاه باریتعالی طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان ارزوی سلامتی کرد.

 


 

پیام تسلیت دکتر محمدرضا عارف معاون اول دوران اصلاحات به این شرح است:

انا لله و اناالیه راجعون

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

حاجیه خانم سکینه پیوندی مادر بزرگوار جنابعالی که  مظهر ایمان و ادب و پاکی و پرورنده فرزندان بزرگواری چون شما است همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)  پس از عمری بندگی خدا، اینک جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

لطف پروردگار متعال تسلی بخش شما است که اهل صبر و توکل هستید و خواستار سربلندی کشور، استواری انقلاب و آزادی و حرمت و رفاه مردم هستید.

اینجانب این مصیبت را به جنابعالی و همه بستگان داغدار و خانواده های پیوندی،روحانی و فریدون  تسلیت عرض نموده و برای آن فقیده سعیده از درگاه خداوند منان علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی و برای جنابعالی عزت و تداوم خدمت به اسلام و انقلاب و ایران و مردم مسألت می کنم.

محمدرضا عارف

 


 

پیام تسلیت آيت الله واعظ طبسی نماينده ولی فقيه در خراسان و توليت آستان قدس رضوی به این شرح است:

بسمه تعالی
حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی (دامت تأییداته)

با تأثر و تأسف عمیق درگذشت فقیده سعیده بانوی مکرمه والده ماجده جنابعالی را تسلیت عرض می کنم. در جوار مرقد شریف و مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) برای آن بانوی صبور و پرهیزکار مغفرت و رحمت الهی و علو درجات و برای جنابعالی، اخوی گرامی و دیگر بازماندگان ارجمند سلامتی و صبر جمیل و أجر جزیل از پیشگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

 


 

پیام تسلیت آیت‌الله مقتدایی رئیس شورای عالی حوزه علمیه قم به این شرح است:

حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با احترام خبر درگذشت والده ماجده جنابعالی موجب تاثر و تاسف فراوان گردید، ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و بیت مکرم از درگاه ایزدمنان برای آن مرحومه غفران الهی و برای جنابعالی و اخوی محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

 


 

متن پیام دکتر محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ایران بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

درگذشت والده مکرمه جنابعالی موجب تأثر گردید. اینجانب ضمن تسلیت فقدان آن مرحومه به خانواده محترم، غفران واسعه الهی را برای ایشان و صبر و شکیبایی بازماندگان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

محمود احمدی‌نژاد
۲۹ اسفند ۹۳

 


 

پیام محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بدین شرح است:


انا لله و انا الیه راجعون

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی
رییس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران

درگذشت والده مکرمه جنابعالی را صمیمانه  تسلیت عرض می کنم. بی تردید آن بانوی مومنه و فداکار در اجر خدمات جنابعالی به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی سهمی بسزا دارد.

امید است خداوند متعال در ایام شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت صدیقه اطهر (س) ، آن مادر پارسا را در سایه لطف شفیعه محشر حضرت زهرای مرضیه (س) ماواء داده، به جنابعالی و عموم بازماندگان به ویژه اخوی محترم صبر و اجر و دوام توفیق کرامت فرماید.

محسن رضایی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

 


 

پیام دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:


بسم‌ الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

جناب حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

خبر درگذشت مرحومه مغفوره والده گرامی جنابعالی موجب تألم و تاثر گردید.
بدین وسیله ضمن طلب رحمت و غفران الهی و علو درجات برای ایشان برای جنابعالی و دیگر بازماندگان صبر جمیل و اجر جمیل مسئلت می‌نمایم.

علی‌اکبر ولایتی
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

 


 

پیام دکتر ‌غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

درگذشت مادر ارجمندتان را تسلیت عرض کرده برای آن بانوی درگذشته از درگاه خداوند رحمت و مغفرت و برای جناب عالی و دیگر بازماندگان محترم صبر و اجر مسألت می‌کنم.

‌غلامعلی حدادعادل


* سایر پیام‌ها متعاقباً ارسال خواهند شد.

 


نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها