سفر به گرگان، بجنورد و مشهد

۱۳۹۲/۰۳/۲۲     |       rouhani.ir     |     گرگان-بجنورد-مشهد

کلید من، شما جوانان عزیز، حمایت 75میلیون ایرانی و برنامه تدبیر نخبگان کشور است

دکتر روحانی در میان استقبال پرشور مردم گرگان

دکتر حسن روحانی صبح امروز در میان استقبال پرشور مردم گرگان وارد استان سرسبز کشور شد و پس از پاسخگویی به احساسات پرشور مردم به مسجد گلشهر گرگان رفت.

مردم با سر دادن شعارهایی مانند روحانی یک نفر روحانی صد نفر و دکتر کلید رو کن ایران رو زیر و رو کن، گلستان یک کلام روحانی وسلام، گرگان یک کلام روحانی وسلام، امروز حمایت می‌کنیم جمعه قیامت می‌کنیم، هاشمی زنده‌باد روحانی پاینده باد، عارف تشکر تشکر،صل علی محمد یار بهشتی آمد به روحانی خوش آمد گفتند.

استقبال کنندگان همچنین با خواندن سرود ملی ای ایران ای مرز پرگوهر از حسن روحانی استقبال پرشوری داشتند.

 

روحانی در مسجد جامعه گلشن گرگان:
کلید من، شما جوانان عزیز، حمایت 75میلیون ایرانی و برنامه تدبیر نخبگان کشور است

دکتر روحانی در گرگان گفت: سپاهیان راستین نگذارند افراطیون از آبروی آنها سوءاستفاده کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اجتماع پرشور مردم گرگان در مسجد جامعه گلشن این شهر سخنانش را با بیان این جملات آغاز کرد: سلام بر حسین‌ابن‌علی علیه‌السلام سرور آزادگان جهان و ابوالفضل علیه‌السلام یاور باوفایش سلام بر غیورمردان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی که برای دفاع از کیان کشور جانفشانی کردند. عزیزان سپاه مبادا کسانی برای رسیدن به اهدافشان از آبروی شما سوءاستفاده کنند. سپاهیان عزیز فراموش نکنید امام به شما توصیه کرد که در امور سیاسی دخالت نکنیم. که برخی اعلام کردند سپاه در انتخابات پیش رو دخالتی نخواهد داشت همه را خوشحال کرد.

وی با بیان اینکه اولین سخنرانی من در گرگان در سال 1344 بوده است، افزود: من با جوانان، انجمن‌ها، اجتماعات و علمای شما از سال 1344 آشنا هستم. من مشکلات شما را می‌دانم. این خطه استعداد زیادی برای رونق صنعت و کشاورزی دارد. در این سرزمین فقط صنعت توریسم می‌تواند معضل بیکاری را ریشه‌کن کند.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک با بیان اینکه تاریخ‌نویسان نام اینجا را طبرستان می‌نامند و در کتب نامی به جرجان شهرت دارد، افزود: چرا باید محصولات کشاورزی شما برای بسته‌بندی و صنایع تکمیلی به استان‌های دیگر منتقل شود؟ می‌توان در همین استان با ایجاد صنایع تکمیلی هم به اشتغال کمک کرد و هم برای کشاورزان و صنعت‌گران سود بیشتری کسب کرد.

روحانی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید فرقی بین فارس و ترکمن وجود ندارد، افزود: در دولت تدبیر و امید فرقی بین زنان و مردان، دختران و پسران در فرصت‌های اجتماعی نخواهد بود. دولت آینده، دولت آزادی، عدالت، رونق تولید و اشتغال خواهد بود. ما از افراط‌گری و خودسری به دوریم. اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان اهل تردید در قدرت ملی ایران نیستند، اهل تردید در صلابت رهبری نیستند، اهل تردید در اراده محکم مردم نیستند فقط در مدیریت بعضی تردید دارند آنها که می‌خواهند یک روزه راه صدساله را بروند.

رئیس کمیسیون سیاسی – اجتماعی مجلس خبرگان با بیان اینکه مردم عزیز و قهرمان ما از بی‌تدبیری‌ها رنج می‌برند، افزود: مردم از اینکه 750میلیارد دلار درآمد ارزی داشتیم و این همه مشکل اقتصادی به خاطر بی‌تدبیری‌ها رنج می‌برند. مردم ما ایران سربلند و آزاد می‌خواهند. ایران کشوری بزرگ، استراتژیک، با قدرت و با عظمت است و مدیران اجرایی هم باید با این عظمت تناسبی داشته باشند. مردم ما در پی انتخاب مدیری لایق برای استفاده از فرصت‌‌ها هستند. اگر تا 24 خرداد دست به کار نشویم فرصت تغییر را از دست خواهیم داد. من به افراطیون نگران می‌گویم نگران باشید یا نباشید مردم دیگر شما را نمی‌خواهند. مردم در فکر این هستند که کشور به مسیر عقلانیت و میانه‌روی برگردد. از شعار توخالی و آمارهایی که با واقعیت انطباقی ندارد، خسته شده‌اند. مردم می‌خواهند زندگی آرام و باثبات‌ اخلاقی و اسلامی داشته باشند.

وی در پایان گفت: کلید من شما جوانان عزیز، حمایت 75میلیون ایرانی و برنامه تدبیر نخبگان کشور است. ما استحقاق این همه رنج گرانی، بیکاری و توهین در عرصه بین‌المللی را نداریم. مردم گرگان در پایان این سخنرانی با بیان این شعار «فرزند کوروش هستیم حامی دکتر هستیم» حسن روحانی را بدرقه کردند.

روحانی سخنانش را با آیت‌الله هاشمی و حجت‌السلام والمسلمین خاتمی از طرف خود و مردم به پایان رساند.


روحانی وارد بجنورد شد

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی امروز و در ادامه سفر انتخاباتی خود به شهر بجنورد رفت.

روحانی در ابتدای ورود خود به این شهر با استقبال جمع کثیری از مردم روبرو شد و با شعار امیرکبیر زمان، روحانی قهرمان مورد استقبال قرار گرفت.

روحانی پس از آن جهت سخنرانی برای مردم غیور بجنورد به ورزشگاه علی‌دخت این شهر رفت.


حسن روحانی در مجموعه ورزشی شهید علی‌دخت بجنورد:
روحانی در اجتماع بزرگ مردم بجنورد خود را فدای دین کنیم نه دین را فدای خود

دکتر حسن روحانی در مجموعه ورزشی مملو از جمعیت شهید علی‌دخت بجنورد با تشکر از مردمی که از چهار ساعت قبل استادیوم را پر کرده بودند، گفت: من به فدای احساسات و قدم‌هایتان. اینجا سرزمین فرهنگ، شعر و موسیقی است. اینجا سرزمین کشاورزی است. ما برای یک حرکت سرنوشت‌ساز در 24 خرداد خود را آماده می‌کنیم. ما از گرانی، بیکاری، رنج‌ بیماران، معضلات کارگران، مشکلات دانشجویان و حقوق تضییع شده زنان و دختران ناراحتیم و می‌خواهیم دولتی تشکیل دهیم که در آن عدالت، آزادی و عزت ایران تضمین شود.

وی با اشاره به تخریب برخی کاندیداها گفت: من برای جذب رای دست به تخریب رقبا نخواهم زد از دین و خون شهدا سوءاستفاده نخواهم کرد. ما خودمان را باید فدای خون شهیدان کنیم. نه اینکه آنها را فدای رای خود کنیم باید خود را فدای دین کنیم نه دین را فدای خود. به همه شما قول می‌دهم دولت آینده دولت تبعیض نخواهد بود و در آن کرمانج و ترکمن و ترک و فارس همه از حقوق شهروندی مساوی برخوردار خواهند بود. به کسی توهین نخواهد شد حتی به کسانی که 8 سال به ما تهمت زدند.

کاندیدای انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری با بیان اینکه دولت تدبیر و امید اهل سازش و تسلیم نیست اما ماجراجو هم نخواهد بود گفت: دولت شما گرانی را با فکر و اراده نخبگان کاهش خواهد داد. مسیر در دولت تدبیر مسیر اجماع و اتحاد در بین بزرگان نظام و کشور است. همه مسئولین باید بدانند که طبق قانون اساسی مسئول در جمهوری اسلامی امانت‌داری بیش نیست و صاحب و مالک کشور تنها مردم هستند. بدانید در دولت آینده رهنمودهای مقام معظم رهبری و مشورت‌های آیت‌الله هاشمی و حجت‌الاسلام والمسلمین خاتمی سرمایه دولت خواهد بود.

روحانی با بیان اینکه بدانید رئیس‌جمهور آینده تنها با دستان پاک شما انتخاب خواهد شد، افزود: طبق بیان قرآن قول ما سدید است و رای ما هم سدید خواهد بود. روز جمعه پای صندوق رای خواهیم رفت و شنبه جشن پیروزی می‌گیریم.


روحانی وارد مشهد شد
بعدازظهر امروز هواپیمای حامل دکتر حسن روحانی در فرودگاه مشهد مقدس به زمین نشست، که با استقبال جمعی از علما، استاندارهای سابق، علی‌محمد بشارتی وزیر کشور دولت سازندگی و همچنین جمع کثیری از هوادارانش روبه‌رو شد که در این میان مردم با شعار «آزادی اندیشه، بی روحانی نمیشه» ایشان را همراهی کردند. برنامه بعدی ایشان سخنرانی در ورزشگاه شهید بهشتی مشهد است که با همراهی انبوهی از هواداران به سمت ورزشگاه در حال حرکت هستند.


بند آمدن خیابان‌های مشهد در استقبال از روحانی

ساعتی پس از اعلام حضور روحانی در مشهد و ورود وی به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد جمع گسترده‌ای از مردم و هواداران مقابل درب پاویون فرودگاه برای استقبال از وی اجتماع کرده بودند و روحانی همچنین به ابراز احساسات آنها پاسخ داد، در ادامه مسیر فرودگاه تا سالن شهید بهشتی ترافیک سنگینی در جریان است و جمعیت به کندی حرکت می‌کنند به طوری که اتوبوس حامل دکتر روحانی به سختی در حال حرکت است و سرتاسر بلوار فردوسی مشهد از ازدحام فشرده جمعیت شلوغ شده است. استقبال‌کنندگان از دکتر روحانی اغلب جوانان بودند (قابل ذکر است اتوبوس حامل روحانی یک فاصله صدمتری را در حدود چند ساعت طی کرده و هنوز به مقصد نرسیده) ده‌ها هزار نفر جمعیت در حال همراهی هستند.

 

* این خبر تکمیل خواهد شد....

 


نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها