بازدید رئیس جمهوری از چند طرح بیوتکنولوژی و نفتی جزیره قشم

۱۳۹۴/۰۱/۰۹     |       rouhani.ir     |     جزیره قشم

بازدید رییس جمهوری از بزرگترین شرکت فناوری زیستی در زمینه ریز جلبک، مرکز پرورش و تکثیر ماهی و طرح احداث پایانه نفتی قشم

رییس جمهوری از بزرگترین شرکت فناوری زیستی در زمینه ریز جلبک در خاورمیانه بازدید کرد

رییس جمهوری در نشستی با موسسان و محققان شرکت پالایشگاه زیستی ریزجلبک قشم (QMAR) به عنوان بزرگترین شرکت فناوری زیستی در زمینه ریز جلبک در خاورمیانه، در جریان فعالیت های این شرکت دانش بنیان قرار گرفت.

در این نشست که عصر یکشنبه و در جریان سفر رییس جمهور به قشم برگزار شد، موسسان این شرکت گزارشی را از اهداف راه اندازی و مزیت های این شرکت ارائه کردند.

مهمترین اهداف تولیدات این شرکت، سلامت افراد با غنی‌سازی مواد غذایی، جهان پاک با کاهش بیشتر گازهای گلخانه‌ای و تولید محصولات زیستی ارزان‌تر عنوان شده است.

 

بازدید دکتر روحانی از یک مرکز پرورش و تکثیر ماهی در قشم

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری عصر یکشنبه در جریان سفر به جزیره قشم، از یک مرکز پرورش و تکثیر ماهی در این جزیره بازدید کرد.

در جریان بازدید رییس جمهوری از بخش های مختلف شرکت درنا مهر قشم، مدیر عامل این مرکز پرورش و تکثیر ماهی، گزارشی را از عملکرد و تولیدات شرکت ارائه کرد.

 

رییس جمهوری از طرح احداث پایانه نفتی قشم بازدید کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری عصر یکشنبه در ادامه سفربه جزیره قشم با حضور در محل احداث پایانه نفتی قشم، با طرح سوالاتی در جریان اهمیت و مزیت های احداث این طرح قرار گرفت.

فاز اول این طرح ظرفیت ذخیره سازی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه نفت را دارا است و نفت انتقال یافته به این محل قرار است در ۱۱ مخزن ۵۴۰ هزار بشکه ای و دو مخزن ۲۷۰ هزار بشکه ای ذخیره شود.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها