دیدار عیدانه با سالمندان و معلولین مرکز خیریه کامرانی و جانبازان بیمارستان نیایش

۱۳۹۵/۰۱/۰۱     |       rouhani.ir     |     مرکز توانبخشی خیریه کامرانی / بیمارستان نیایش

در آغازین ساعات نوروز ٩٥؛
دیدار عیدانه با سالمندان و معلولین مرکز خیریه کامرانی شهرقدس و با جانبازان بیمارستان نیایش

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی صبح یکشنبه پس از تحویل سال با حضور در مرکز توانبخشی خیریه سالمندان و معلولین شهر قدس، ضمن دیدار عیدانه با مددجویان این مرکز، با توضیحات دست اندرکاران، از روند فعالیتهای این مرکز نیز مطلع شد.

دکتر روحانی در گفت وگوی صمیمی و رودرروی خود با تعدادی از مددجویان این مرکز برای آنان سالی خوش و پر خیر آرزو و از خداوند برای آنان طلب سلامتی کرد.

همچنین رییس جمهوری با حضور در سالن اجتماعات این مرکز در جشن مددجویان به مناسبت نوروز ٩٥ شرکت کرد و عید را به آنان شادباش گفت.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، روز یکشنبه از بخش های مختلف بیمارستان روانپزشکی نیایش بازدید کرد و سال نو را به مدیران، پرسنل و جانبازان بستری در این بیمارستان تبریک گفت.

دکتر روحانی در گفتوگوی با خبرنگاران، اظهارداشت: جانبازان سروران همه ما هستند که با فداکاری خود در روزهای سخت، بار رسالت جهاد را بر دوش گرفتند و با ندای مثبت به پیام امام راحل از کشور و شرف و ناموس خود دفاع کردند و امروز دیدار و زیارت این افراد در این شرایط جسمانی برای ما مغتنم و خدمت به آنان یک وظیفه بر دوش ما است.

رییس جمهوری همچنین به بازدید خود از مرکز توانبخشی سالمندان و معلولین و یکی از ایستگاه های اورژانس در نخستین ساعات امروز اشاره و با تاکید بر ضرورت توجه و احترام بیش از پیش به سالمندان و معلولان، اظهارداشت:همه مردم می توانند در این ایام با حضور در آسایشگاه ها و بیمارستان ها و عیادت از افرادی که شرایط جسمی مناسبی ندارند، عید خود را متبرک کنند.

دکتر روحانی سپس با تقدیر از همه کسانی که در ایام نوروز در بخش های مختلف در سراسر کشور به مردم خدمت رسانی می کنند، افزود: بسیاری از عزیزان ما با دوری از خانواده در ایام نوروز به مردم و مسافران نوروزی خدمت می کنند که به آنها خسته نباشید و نوروز را تبریک می گویم.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اجرایی، دکتر روحانی را در این بازدیدها همراهی می کردند.

مرکز توانبخشی سالمندان و معلولین خیریه شهرقدس در سال ١٣٤٥ به همت مهندس سیف‌الدین کامرانی و با مدیریت بنیاد خیریه کامرانی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر پذیرای بیش از ٥٠٠ مددجوی سالمند و معلول است که با زحمات حدود ٢٠٠ مددکار این مرکز نگهداری و توانبخشی می‌شوند.

بیمارستان روانپزشکی نیایش دارای ٧٠ تختخواب در بخش‌های بستری حاد، مزمن و اورژانس، به جانبازان اعصاب و روان خدمات درمانی، مددکاری و روانشناسی ارائه می‌دهد. این بیمارستان همچنین خدماتی در واحدهای توانبخشی، مددکاری، روانشناسی، کاردرمانی و ورزش‌درمانی و ویزیت‌های تخصصی و عمومی به جانبازان سرفراز کشورمان ارائه می‌کند.

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها