آغاز بیست و ششمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید

۱۳۹۵/۰۱/۳۱     |       rouhani.ir     |     سمنان

آغاز بیست و ششمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید؛
دکتر روحانی وارد سمنان شد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری صبح سه شنبه با استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعی از مقامات محلی استان وارد ایستگاه راه آهن شهر سمنان شد.

رییس‌ جمهوری در ایستگاه راه‌آهن شهر سمنان و در گفت وگویی با خبرنگاران، سمنان را استانی مقاوم و دلاور و همچنین مردم‌ آن را متدین، غیور و سخت‌کوش توصیف کرد و گفت: بسیار خوشحالم که اولین سفر استانی در سال جدید را از این استان شروع می کنیم.

دکتر روحانی افزود: سمنان باوجود مشکلاتی که با آنها مواجه است، دارای پتانسیل‌ها و استعدادهای زیادی است که در این سفر ضمن شنیدن نظرات فرهیختگان و صاحب‌نظران این استان، برنامه‌های دولت تدبیر و امید برای توسعه سمنان اعلام خواهد شد.

رییس‌ جمهوری ابراز امیدواری کرد: این سفر منشأ خیر و برکت برای مردم عزیز این استان باشد.


استقبال گرم و پرشور سمنانی‌ها از دکتر روحانی و کاروان تدبیر و امید

کاروان تدبیر و امید بلافاصله پس از خروج از ایستگاه راه‌آهن شهر سمنان در ابتدای بلوار شریف واقفی در سیل خروشان مردان و زنان و کودکان قرار گرفت که از صبح زود منتظر ورود رییس جمهور محبوبشان بودند.

خودروی حامل دکتر روحانی بارها در مسیر میدان امام و میدان سعدی تا ورزشگاه تختی سمنان متوقف شد و عده‌ای از محلی‌ها با نواختن سرود محلی به رییس‌جمهور خیرمقدم گفتند و رییس جمهور نیز با تکان دادن دست به ابراز احساسات مردم که پلاکاردهایی با مضامین «آسمان شهر روحانی‌تر می‌شود» و «یاور رهبر خوش‌ آمدی» در دست داشتند، پاسخ می‌داد.

دیدار عمومی با مردم، دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان، شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاران و جلسه شورای اداری استان سمنان از جمله برنامه‌های سفر یکروزه دکتر روحانی به این استان است.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها