دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با رئیس جمهور منتخب

۱۳۹۲/۰۳/۲۹     |       rouhani.ir     |     تهران

قول رئیس جمهور منتخب به حمایت همه‌جانبه از تیم ملی

ازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال پس از بازگشت از کره‌جنوبی شامگاه چهارشنبه با حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که در محل استقار موقت رئیس جمهوری منتخب در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت، وزیر ورزش و جوانان، رییس و دبیر فدارسییون فوتبال، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی به همراه سایر بازیکنان و اعضای کادر فنی حضور داشتند.

دکتر روحانی در این دیدار هدایایی را به بازیکنان،‌ کادر فنی و اعضای تیم ملی فوتبال تقدیم کرد. بازیکنان تیم ملی بعد از دریافت هدایای خود به طور جداگانه با رئیس جمهوری منتخب گفت‌وگو کردند.

رضا قوچان‌نژاد زننده گل پیروزی تیم ملی به کره‌جنوبی در زمان دریافت هدیه خود با استقبال گرم رئیس جمهوری منتخب مواجه شد.

بازیکنان و اعضای کادر فنی نیز در این دیدار انتخاب دکتر روحانی به ریاست جمهوری را تبریک گفتند.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ابراز امیدواری کرد دولت دکتر روحانی حمایت کاملی از تیم ملی فوتبال کشورمان انجام دهد که رییس جمهوری منتخب نیز قول داد در این زمینه به طور همه جانبه حمایت کند.


تماس تلفنی روحیه‌بخش پیش از بازی

ساعتی قبل از بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی، دکتر حسن روحانی با کاپیتان جواد نکونام تماس تلفنی گرفت و برای او و تمامی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان آرزوی پیروزی و موفقیت کرد.

در پی این تماس بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان که به گفته مازیار ناظمی، اکثرا به حسن روحانی رای داده بودند خوشحال می‌شوند و با روحیه‌ای مضاعف وارد زمین بازی می‌شوند.


ملی‌پوشان فوتبال پس از دیدار با دکتر روحانی چه گفتند؟

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، چند نفر از بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال پس از دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهور منتخب ایران، با ایسنا گفت و گویی انجام دادند که در ادامه می‌خوانید:

* حسین ماهینی

جلسه خیلی خوبی بود. خدا را شکر می‌کنیم که این افتخار نصیبمان شد تا دکتر روحانی را از نزدیک ببینیم. در اردوی تیم ملی هم 90 درصد بچه‌ها به ایشان رأی داده بودند.

دکتر روحانی در این جلسه برای حمایت دولت آینده از تیم ملی قول‌هایی دادند که ان‌شاءالله به پشتوانه ایشان بتوانیم در جام جهانی هم نتایج خوبی بگیریم.

* رضا قوچان نژاد

خیلی جلسه خوبی بود! افتخار می‌کنم که مرا هم به این مراسم دعوت کردند تا رئیس جمهور را از نزدیک ببینیم. خیلی خوشحالم و همچنین بابت هدیه‌ایی که به ما دادند تشکر می‌کنم.

برای ما خیلی مهم است که رئیس جمهو قول داده از ما حمایت می‌کند. امیدوارم که بتوانیم در برزیل هم جوری کار کنیم که همینطور مردم خوشحال شوند.

* سید جلال حسینی

جلسه خوب بود. در جلسه حرف‌هایی زده شد که روی برنامه‌ریزی فصل بعد تاکید داشت. مردم باید خوشحالی کنند اما مسئولان باید از همین امروز (چهارشنبه) به فکر برنامه‌ریزی باشند. تیم ملی به بازی‌های تدارکاتی و امکانات نیاز دارد.

* مهدی محمدنبی

در کنار حماسه تاریخی مردم در 24 خرداد، حماسه‌ای دیگر خلق شد. امروز (چهارشنبه) هم به دیدار دکتر روحانی آمدیم. کار ما در ادامه سخت‌تر می‌شود پس باید برنامه‌ریزی دقیقی برای کار داشته باشیم تا حضوری قدرتمند در رقابت‌های بین‌المللی داشته باشیم. باشگاه‌ها، رسانه‌ها و غیره می‌توانند باعث حضور ایران به جام جهانی شوند. ان‌شاءالله بهترین عملکرد را در جام جهانی برزیل ببینیم.

 

نظرات شما ارسال پیغام جدید


هیچ پیغامی ارسال نشده است.

جستجو

پر بیننده ترین ها