رویدادها

جلسه هیات دولت

1395/02/19     |     هیأت دولت     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در جلسه هیات دولت و پس از ارائه گزارش عملکرد سازمان هلال احمر:
هیات دولت با تشکیل «شورای سیاستگذاری و راهبری حلال» موافقت کرد

رییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت و پس از بررسی گزارش عملکرد سازمان هلال احمر طی سه سال گذشته ، با تقدیر از خدمات این سازمان در حوادث غیرمترقبه اظهارداشت: سازمان هلال احمر با برخورداری از اعتماد عمومی دارای موقعیت ممتازی در جامعه بوده و حضورش موجب اطمینان و آرامش مردم است.

نشست مشترک دولت و منتخبان مجلس دهم

1395/02/18     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

رییس جمهور در نشست مشترک دولت و منتخبان مجلس دهم:
حل و فصل مشکلات کشور در گرو «تدبیر مشترک» دولت و مجلس است/ در سال ۹۵ روند کاهش تورم تک رقمی خواهد شد/ انتظار مردم، همسو بودن دولت و مجلس برای رونق پایدار اقتصادی است

رییس جمهوری درنشست مشترک دولت و منتخبان ملت در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حل و فصل مشکلات کشور را در گرو «تدبیر مشترک» دولت و مجلس دانست و تاکید کرد که انتظار مردم، همسو بودن دولت و مجلس برای رفع مشکلات و تحقق رونق پایدار اقتصادی است.

دیدار وزیر خارجه ترکمنستان

1395/02/18     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در دیدار وزیر خارجه ترکمنستان:
تاکید بر لزوم همکاری‌های چند جانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی

رییس‌ جمهوری با اشاره به اینکه ترکمنستان به عنوان کشور دوست، همسایه و برادر برای جمهوری اسلامی ایران حائز اهمیت بوده و در اولویت همکاری ما قرار دارد؛ بر توسعه، تعمیق و تحکیم روابط دوجانبه، منطقه ای و بین المللی تهران – عشق آباد تأکید کرد.

دیدار دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین

1395/02/16     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در دیدار دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
فراموش شدن موضوع فلسطین، یکی از اهداف دشمنان در گسترش گروههای تروریستی در منطقه است

رییس جمهوری، فلسطین را نماد مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزین برشمرد و گفت: مسئله فلسطین برای ما حائز اهمیت بوده و دولت جمهوری اسلامی ایران همچنان در کنار مردم و مقاومت فلسطین بوده  و خواهد ماند.

متن کامل سخنان دکتر روحانی به مناسب عید مبعث

1395/02/16     |     حسینه امام(ره)     |     rouhani.ir

متن کامل سخنان دکتر روحانی در دیدار عیدانه مسئولان نظام با رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت عید مبعث

رییس جمهوری، اسلام ستیزان غربی و دوستان نادان و مزدوران وابسته را لبه های یک قیچی برای ضربه زدن به حیثیت و شان اسلام به عنوان دین رحمت و صلح برشمرد و گفت: ریشه اصلی ترور و ناامنی کسانی هستند که رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی را در این منطقه ایجاد کرده اند.

مراسم گرامیداشت مقام معلم

1395/02/15     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در مراسم گرامیداشت مقام معلم:
برای رشد فرهنگ، بودجه فرهنگ باید در آموزش و پرورش هزینه شود / آموزش زبان های خارجی باید متنوع و کیفی شود

رییس جمهوری در مراسم گرامیداشت مقام معلم، مسیر رسیدن کشور به توسعه پایدار و متوازن را سرمایه گذاری و تقویت آموزش و پرورش دانست و تاکید کرد: اگر می خواهیم فرهنگ ما رشد کند، بودجه فرهنگ باید در آموزش و پرورش هزینه شود.

جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی

1395/02/14     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
تاکید بر ضرورت دقت و جدیت در آموزش زبان‌های خارجی به دانش آموزان

رییس جمهوری با تبریک ایام بعثت نبی مکرم اسلام (ص)، گفت: رسالت و مبعث پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) مهمترین رویداد تاریخی نه تنها برای مسلمانان، بلکه برای همه بشریت است.

دیدار وزیر امور خارجه مالزی

1395/02/14     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در دیدار وزیر امور خارجه مالزی:
کشورهای اسلامی باید برای مبارزه با تروریسم متحد شوند/ لزوم تحرک جدی در روابط دو کشور با فعال شدن کمیسیون مشترک

رییس جمهوری در دیدار وزیر امور خارجه مالزی تاکید کرد که برای گسترش و تعمیق همکاری های جمهوری اسلامی ایران و مالزی در همه حوزه های مورد علاقه، هیچ مانعی وجود ندارد.

دریافت استوارنامه سفرای جدید

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه سفرای جدید اوکراین، بنگلادش، توگو، مونته نگرو، ایسلند و لیتوانی در تهران را به حضور پذیرفت.

افتتاح نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

1395/02/14     |     شهر آفتاب     |     rouhani.ir

رییس جمهوری در آیین افتتاح نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در «شهر آفتاب»:
نقاد دلسوز را نباید گرفتار کرد و در پوشش نقد هم نباید تهمت زد و دروغ گفت / به ناشران باید فضای رقابتی داد و رانت ها را از عرصه فرهنگ زدود / زمانی که متفکر، قلم روی کاغذ می‌برد نباید دغدغه‌ نظارت‌‌های متعدد داشته باشد

رییس جمهوری، کتاب و فرهنگ را نماد قدرت نرم ایران اسلامی برای تعامل با ملت ها دانست و با تاکید براینکه کتاب آرامش دهنده دلها و جامعه است و انس با کتاب قدرت ملی ما را در صحنه جهانی ارتقا خواهد داد، گفت: به ناشران باید فضای رقابتی داد و رانت ها را از عرصه فرهنگ زدود.

تهران و سئول ۱۹ سند همکاری امضا کردند

1395/02/13     |     مجموعه سعدآباد     |     rouhani.ir

با حضور روسای جمهوری ایران و کره جنوبی؛
تهران و سئول ۱۹ سند همکاری امضا کردند

جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره جنوبی در جریان سفر «پارک گئون هی» رییس جمهوری کره جنوبی به تهران، نوزده سند همکاری برای توسعه هر چه بیشتر روابط و مناسبات دو کشور امضا کردند.

نشست هیات های عالی رتبه ایران و کره جنوبی

1395/02/13     |     مجموعه سعدآباد     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در نشست هیات های عالی رتبه ایران و کره جنوبی:
هدف گذاری میان مدت ۳۰ میلیارد دلاری در روابط اقتصادی ایران و کره جنوبی

رییس جمهوری با اشاره به ظرفیت ها و فرصت های فراوان همکاری در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و بین المللی میان ایران و کره جنوبی؛ بر ضرورت استفاده از این ظرفیت ها برای گسترش و تعمیق همه جانبه مناسبات تهران – سئول به سمت روابط راهبردی تاکید کرد.

استقبال رسمی دکتر روحانی از رییس جمهوری کره جنوبی

1395/02/13     |     مجموعه سعدآباد     |     rouhani.ir

در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعدآباد انجام شد؛
استقبال رسمی دکتر روحانی از رییس جمهوری کره جنوبی

رییس جمهوری کره جنوبی روز دوشنبه در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعد آباد مورد استقبال رسمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری قرار گرفت.

مراسم روز جهانی کارگر

1395/02/12     |     مپنا     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در مراسم روز جهانی کارگر:
دولت با همه توان و قدرت، پشتیبان کارگران است/ در دولت تدبیروامید، حقوق کارگران و کارمندان از نرخ تورم بالاتر بوده/ راهیابی ۱۸ زن به مجلس، یک رکورد است

رییس‌ جمهوری، کارگران را افتخار دولت و ملت دانست و تاکید کرد: کارگران کشور بی توجه به برخی سخنان ناامیدکننده، متحد، منسجم و امیدوار به آینده روشن، به کار و تلاش برای ساختن ایران اسلامی ادامه دهند و بدانند دولت نیز با همه توان و قدرت پشتیبان آنان خواهد بود.

بازدید دکتر روحانی از نمایشگاه نخبگان مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و دستاوردهای مپنا

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری از نمایشگاه نخبگان مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و دستاوردهای مپنا بازدید کرد.

شورای اجتماعی کشور

1395/02/11     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

تصویب پیش‌نویس طرح تقسیم کار ملی برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی

رییس جمهوری در نشست شورای اجتماعی کشور، پرهیز از موازی کاری برای کاستن از آسیب‌های اجتماعی را ضروری دانست و تأکید کرد: برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی تقسیم کار ملی، تعیین دقیق اولویت‌ها و استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد ضروری است.

دیدار رییس مجلس سنا بلژیک

1395/02/11     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در دیدار رییس مجلس سنا بلژیک:
ایران آماده توسعه همکاری ها با اتحادیه اروپا از جمله بلژیک است/ برجام تنها با اجرای دقیق تعهدات مستحکم خواهد شد/ نباید برای منافع کوتاه مدت تروریست ها را به خوب و بد تقسیم کرد

کریستین دوفرین: فصل جدیدی در روابط ایران و بلژیک را خواستاریم/ ایران عامل ثبات در منطقه است/ بروکسل در مبارزه با تروریسم در کنار تهران است/دعوت مجدد از دکتر روحانی برای سفر به بروکسل

رییس جمهوری در دیدار رییس مجلس سنا بلژیک تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران آماده توسعه و تعمیق همکاری ها با کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله بلژیک در حوزه های دوجانبه، منطقه ای و بین المللی است.

همایش بزرگ شوراها

1395/02/09     |     سالن اجلاس سران     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در همایش بزرگ شوراها:
خواسته مردم از ما حل معضلات کشور و نه دعواهای سیاسی، حزبی و جناحی است/ اعتبارنامه نماینده منتخب باید در مجلس بررسی شود و هیچ نهاد دیگری نمی‌تواند در آن مداخله کند/ باور کنیم توان فکری و لیاقت بانوان با مردان برابر است

رییس‌ جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا را بازوان قدرتمند نظام و دولت در سراسر کشور دانست و تأکید کرد: مردم‌سالاری یکی از افتخارات بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران است.

جلسه شورای عالی اشتغال

1395/02/07     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

در جلسه شورای عالی اشتغال؛
تاکید رییس جمهوری بر ضرورت تنظیم سیاست ها و هماهنگی های بین بخشی در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار/ تصویب اجرای کلیات طرح توسعه اشتغال فراگیر «حرکت» با هدف تحقق نرخ بیکاری تک رقمی تا پایان سال ۹۶

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی صبح سه شنبه و در جلسه شورای عالی اشتغال با اشاره به اینکه برای حل مسائل و مشکلات اشتغال باید هر دستگاهی وظایف مشخصی داشته و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تنظیم کننده روابط و مناسبات بین بخشی باشد، بر ضرورت تنظیم سیاست ها در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار در کشور تاکید کرد.

دیدار معاون رییس جمهوری اروگوئه

1395/02/07     |     ریاست جمهوری     |     rouhani.ir

دکتر روحانی در دیدار معاون رییس جمهوری اروگوئه:
گسترش و تعمیق روابط با آمریکای لاتین، از سیاست‌های تهران است / فصل نوینی در روابط ایران و اروگوئه برپایه تامین منافع دو ملت آغاز خواهد شد

رییس جمهوری در دیدار معاون رییس جمهوری اروگوئه، تاکید کرد که گسترش و تعمیق روابط با کشورهای حوزه آمریکای لاتین، از سیاستهای اصولی جمهوری اسلامی ایران است.


صفحه ۱ از ۴۷ : ۴۷ ... ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جستجو

پر بیننده ترین ها